Hakkımızda

Farmakoloji

Bilim felsefesinden ilham almış, harfleri matematik, kuralları fizik ve kalemi kimya olan, biyolojinin yazdığı, tıbbın okuduğu bir sanat kitabıdır.

-Bilim İlacınız Olsun-

Facebook

Facebook'tan bizi takip ederek, biyolojiden kimyaya, fizikten matematiğe kadar bir çok içeriğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Twitter

Twitter'dan bizi takip ederek, biyolojiden kimyaya, fizikten matematiğe kadar bir çok içeriğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Youtube

Youtube'dan bizi takip ederek, biyolojiden kimyaya, fizikten matematiğe kadar bir çok içeriğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Farmakoloji.org Nedir?

Farmakoloji.org, 27 Nisan 2018 tarihinde, bilime ve farmakolojiye gönül veren insanların bir araya gelmesi ile kurulmuştur.


Amacımız ülkemizde bilimin ve farmakolojinin gelişmesine katkıda bulunmak ve farmakolojinin daha anlaşılır ve keyifli hale gelmesini sağlamaktır. Amacımız doğrultusunda farmakolojinin sadece tıbbın bir dalı olmadığını, aynı zamanda içerisinde bilim felsefesini, matematiği fiziği, kimyayı ve biyolojiyi barındırdığını biliyor ve düşünüyoruz. Sitemizde bütün bu bilim dallarının harmanlandığı bilimsel makaleler, eğlenceli ve öğretici videolar, bilim kurgu hikayeleri ve diğer içeriklere göz atabilir, yolculuğumuzda bizlere eşlik edebilirsiniz.

 

Farmakoloji.org içeriği, okuyucuyu bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup; sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir.